درباره ما

عضویت در قسمت VIP (عضویت ویژه) چندین مزیت دارد :

الف. تمام کالا ها با قیمت تخفیف خورده با شما حساب خواهد شد

ب.کد بازاریابی شما (کد داخل پروفایل شما یا همان کد دعوت در قسمت دعوت دوستان) فعال شده و میتوانید با معرفی نرم افزار به دوستانتان , برنده ی جایزه های نقدی ما شوید (بدون قرعه کشی)

چند نکته را توجه کنید :

1.برای گرفتن امتیاز از طریق معرفی نرم افزار لازم است ابتدا حتما عضو ویژه شوید

2.کسانی که با کد عضویت شما ثبت نام میکنند پس از عضو شدن در قسمت عضویت ویژه , به ازای هر نفر به شما 1 امتیاز داده میشود

3.کسانی که با کد شما عضو شده اند اگر کسی را با کد مخصوص خودشان عضو کنند , به شما نیز امتیاز خواهند رساند . 

4.تا وقتی که جایزه ی خود را انتخاب نکرده اید , عضو ویژه هستید . به محض اینکه جایزه ی خود را انتخاب کردید , دیگر عضو ویژه نخواهید بود و تمام قیمت ها (آزاد) خواهند شد و کد بازاریابی شما تغییر و غیر فعال خواهد شد

5.پس از انتخاب جایزه , در صورت تمایل برای تخفیف خوردن محصولات و فعال شدن دوباره ی کد جدید بازاریابی شما , عضو VIP (عضو ویژه) شوید.

6.حداکثر امتیاز برای سیستم , 125 می باشد ... اگر شما جایزه ی خود را تا قبل از رسیدن به امتیاز 125 انتخاب نکنید , پس از رسیدن به این امتیاز ,  سیستم بصورت خودکار جایزه ی 1 میلیون تومانی را برای شما اعمال کرده و شما را از عضویت خارج میکند .

7.وقتی جایزه ی خود را گرفتید بدلیل اینکه کد شما تغییر خواهد کرد , دیگر از کسانی که قبلا امتیاز میگرفتید , امتیازی نخواهید گرفت و باید افراد جدیدی را با کد خود ثبت نام کنید : پس پیشنهاد میکنیم تا حداکثر امتیاز , صبر کنید تا امتیازات شما جمع گردد . 

8.زمان رسیدن جایزه بدست شما 10 تا 15 روز کاری می باشد

پس از ثبت نام , حتما در قسمت پروفایل , یک شماره حساب یا شماره کارت به نام خود و همچنین یک آدرس دقیق درج کنید . بدلایل زیر :

* تعداد هر محصول درج شده بصورت حدودی میباشد و چون این محصولات از طریق های دیگری نیز بفروش میرسد ممکن است به پایان رسیده باشد و سیستم بصورت خودکار طی 72 ساعت وجه شما را به حسابی که درج کردید عودت میدهد .

* گاهی اوقات جایزه ی شما بجای کارت هدیه , باید نقدی برای شما واریز شود . گاهی نیز باید ارسال شود . پس درج شماره حساب معتبر و آدرس دقیق الزامی می باشد

بدیهی است در صورت اطلاعات ناقص از طرف شما , تمام مسئولیت جایزه و کالای  مورد نظر شما به عهده ی خود شما می باشد .

شماره تماس جهت سوالات 

02128424869

isunmarket@yahoo.com

نسخه موبایل آیسان مارکت را همین حالا دانلود کنید!