آموزش کاربران

این وبسایت  یک فروشگاه اینترنتی (همواره تخفیف) میباشد که با سبکی نوین شروع به فعالیت کرده و با شعار (خرید کنید ، معرفی کنید ، درآمد کسب کنید) نه تنها در خرید شما تخفیفات بزرگی جای داده بلکه با تقسیم سود میان خود و کاربران ، راهی برای تشویق خرید و معرفی این برنامه به دوستان قرار داده تا شما با خرید از ما ، نه تنها از تخفیفات ما بهره مند شوید بلکه صاحب جوایز نقدی و غیرنقدی ما (بدون قرعه کشی) شوید . 


آموزش برنامه :

هر محصول ما دارای دو قیمت میباشد . 

1.قیمت آزاد 

2.قیمت VIP مخصوص عضوهای VIP میباشد که تا 40 درصد پایین تر از قیمت آزاد میباشد . 

جدای از قیمت , هر محصولی دارای امتیاز خاصی میباشد که این امتیاز هم مخصوص افراد VIP خواهد بود و افراد با خرید هر محصول , امتیازی کسب خواهند کرد و وقتی که به حد امتیاز مورد قبول خود شدند میتوانند از قسمت جوایز , برنده ی جوایز ما شوند که حداکثر تا ۱۰ روز کاری بدست آنها خواهد رسید . 

 

راه دیگر برای کسب امتیاز , معرفی برنامه به دوستان میباشد

شما با معرفی این نرم‌افزار به دوستان خود ، پس از عضویت آنها در VIP  صاحب امتیاز خواهید شد.

مزیت دیگر معرفی این نرم افزار به دوستان خود این است که چه شما و چه افرادی که بوسیله ی شما عضو شده اند با خرید محصولات دارای امتیاز ، به شما امتیاز اضافه خواهد شد . بدین شکل که هر شخص با خرید این محصولات ، نصف امتیاز محصول به خود شخص خریدار و نصف دیگر ، به معرف شخص اضافه خواهد شد . 


محصولات ما به سه دسته تقسیم میشوند

۱.محصولات دارای تخفیف

۲.محصولات دارای امتیاز

۳.محصولات دارای تخفیف و امتیاز


این سه دسته و همچنین جوایز نقدی و غیر نقدی فقط مخصوص کابران VIP می‌باشد که شما میتوانید با عضویت VIP از این خدمات بهره مند شوید


نکته : لطفا اطلاعات کاربری اعم از آدرس دقیق و شماره تماس و شماره کارت و شماره شبا را کامل کنید تا ما برای ارسال جوایز غیر نقدی یا واریز جوایز نقدی ، به مشکل برنخورد . 

بدیهی است که در صورت کامل نکردن یا اطلاعات اشتباه ، مسئولیت هرگونه خطلا به عهده ی کاربر میباشد


نکته ی بسبار مهم : 

شماره کارت و شماره شبا حتما باید به نام کاربر باشد .

نسخه موبایل آیسان مارکت را همین حالا دانلود کنید!