شرایط

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های آیسان مارکت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های آیسان‌مارکت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

آیسان مارکت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند و متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.
آیسان مارکت متعهد میشود که تمام اطلاعات شخصی کاربر را بصورت کاملا محرمانه و فقط و فقط برای کاربر نگه دارد و از هرگونه استفاده غیر مجاز جدا جلوگیری کند .‌


کالای آیسان مارکت

آیسان مارکت دارای 4نوع کالا میباشد

(کالا با قیمت آزاد)

مخصوص کاربران عادی می باشد
(کالای داری تخفیف)
کاربران عضو وی آی پی میتوانند هر کالایی را با تخفیف ویژه خرید کنند
(کالای دارای امتیاز)
کاربران عضو وی آی پی میتوانند با هر خرید به مجموع امتیازات خود اضافه کنند و در مرحله ی بعدی درخواست جایزه کنند
(کالای دارای امتیاز و تخفیف)
کاربران عضو وی آی پی نه تنها می‌توانند تخفیف بگیرند بلکه همزمان با تخفیف ، میتوانند امتیاز نیز کسب کنند

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. آیسان مارکت به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
سفارشات شما بنا بر زمان ثبت و مکان شما ، از ۵ تا ۱۰ روز کاری بدستتون خواهد رسید .
در صورت تاخیر در رسیدن کالای شما ، میتوانید از طریق کد رهگیری سفارش خود ، و با تماس با همکاران ما خواستار پیگیری کالای خود شوید .

دریافت جایزه ی بدست آمده از امتیازات شما

کاربران می توانند با هر خرید امتیاز نیز کسب کنند
بدیهی است که پس از رسیدن به مقدار امتیاز مورد نظر ، و با انتخاب جایزه خود آیسان مارکت موظف است صرف ۷ روز کاری جایزه کاربران را به دستشان برساند

مهلت تست 24 ساعته

آیسان مارکت با همکاری کلیه تامین‏‌ کنندگان خود این امکان را ایجاد نموده تا کلیه کالاهایی که نیاز به تست دارند، تا 24 ساعت پس از تحویل، دارای فرصت تست باشند و هر گونه مغایرت محصول خریداری شده با محصول بدست آمده شامل سرویس تعویض بدون قید و شرط و فراتر از سرویس گارانتی محصول، می‏‌شود. لازم به ذکر است که با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارایه شده در وب سایت آیسان ، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند (مانند سشوار و اتو مو و ...) دارای گارانتی سلامت فیزیکی هستند و مشمول ۷ روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند.
همچنین عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.
لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.